Jsme 2. Plus arzenál našich kamarádů a ještě více kamarádek, které nám s realizací každého bazárku pomáhají. Nejen, že bez nich bychom to nezvládly, ale také se rády obklopujeme fajn lidmi, vytváříme nové kontakty a propojujeme různé lidi.

ŽIŽKOV FASHION FLEA market vznikl z potřeby (nejen naší :-) zbavit se toho množství nenošeného oblečení z našich a vašich skříních. Známe to všechny resp. všichni. Nemáme co na sebe, ale skříň přetéká hadříky. Jenže spoustu z toho nenosíme. Ať už je nám to malé, velké, nesedí nám to, jedná se o nevhodný dárek anebo to ještě s původní cenovkou visí na ramínku. Pryč s tím. Zabírá to místo a neslouží to svému účelu! „Pošlete poklady z útrob svých skříní na další cestu světem…“ a to je hlavní myšlenka našeho projektu. Dát i těm kusů látky 2.šanci :-) v podstatě se jedná o takový jednodenní second-hand.

PROFILY

Petra

Styling a módní poradenství - jak víte, styl nutně nestojí spoustu peněz. Pomohu vám vytřídit šatník      a zbavit se toho, co už svou službu splnilo a povolat do služeb nové čerstvé kusy. Můžeme jít společně nakupovat do obchodu, second handu či k šikovným českým designerům. Poradím vám, co vám sluší a co méně, o co šatník obohatit, a s čím se navždy rozloučit. Poradím co na sebe na rande či na pohovor,na večírek, ples či svatbu svojí či kamarádky. Více infose dozvíte zde .

 

Fashion showroom & atelier - otevřela jsem prostoru, který je o módě, o lidech a pro lidi, zejména pak pro aktivní kreativní ženy - otevření je plánováno na březen 2016 na Žižkově :-). Jedná se o místo, kde můžete aktivně relaxovat, něco nového se naučit nebo si jen číst. Budete moci diskutovat o módě, kráse, make-upu, či jiných žensky významných tématech (smích). Je to prostor, kde si můžete dát na kafe a koláč... Dětský koutek součástí, PC s tiskárnou a další nezbytnosti moderní tvůrčí ženy jakbysmet :-) Web ateliéru je: www.mamasandtapas.cz

Kontakt:  info@petrawiesnerova.cz , mobil: 608 482 485


Lucie

Věnuji se konceptu "Udržitelně chic", tento koncept se drží myšlenky: Vypadejme skvěle, nosme jen to, co nám sluší a přitom buďme ohleduplní k okolnímu světu. V rámci konceptu se věnuji výběru osobních barev, stylu, střihů a materiálů. Dále vypomáhám s  pročištěním šatníku a s sestavením nového šatníku s korekcí postav- to vše v souladu s daným klientem/klientkou. Věnuji se také průvodcovství po second-handech a bleších trzích.  Poskytuji informace kde a kdy se konají bazary s oblečením z druhé ruky či výměny oblečení.

V případě Vašeho bližšího zájmu mne neváhejte kontaktovat na emailu či mobilním telefonu. Www stránky jsou ve výstavbě.

Kontakt: lpoubova@gmail.com, mobil: 739 041 164